Grupa Polskiego Funduszu Rozwoju działa na rzecz współpracy gospodarczej w regionie oraz zacieśnienia kooperacji pomiędzy Polską, a Ukrainą w kluczowym dla naszych sąsiadów momencie. W tym celu stworzyliśmy Polsko-Ukraiński Hub Współpracy Gospodarczej.

Grupa PFR przygotowała pakiet konkretnych rozwiązań dla polskich przedsiębiorców, działających lub planujących zaangażowanie w odbudowę Ukrainy. Poprzez finansowanie i doradztwo wspieramy ważne projekty i wzmacniamy fundamenty dla budowy pomyślnej przyszłości naszych firm i sąsiadów.

Pomagamy stworzyć trwałe więzi pomiędzy polskimi, a ukraińskimi przedsiębiorcami, oparte na innowacjach i wzajemnym zaufaniu.

NASZA OFERTA ZWIĄZANA Z ODBUDOWĄ UKRAINY

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Grupy PFR. Po wybraniu filtru "Ukraina" wyświetlone zostaną produkty związane z odbudową Ukrainy.

 

Wyczyść filtry

Liczba produktów:

Brak wyników dla powyższych kryteriów wyszukiwania.

Spróbuj wyczyścić filtry lub zmienić kryteria wyszukiwania.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
+48 22 703 43 00
Porozmawiaj z nami
Napisz do nas
Wyślij e-mail

INFORMACJE O PRZETARGACH

Informacje na temat przetargów ogłaszanych przez instytucje międzynarodowe na rzecz Ukrainy oraz zamówienia publiczne ogłaszane przez instytucje ukraińskie. 

Działania Paih w Ukrainie

Polska Agencja Inwestycji i Handlu prowadzi Portal Odbudowy Ukrainy wspierając biznes na rzecz przygotowań do powojennej odbudowy Ukrainy. Znajdziecie tam Państwo m.in. informacje nt. ukraińskiego rynku oraz formularz zgłoszeniowy do udziału w odbudowie Ukrainy.

Portal Odbudowy Ukrainy

Materiały i analizy

Przedstawiamy materiały i analizy przydatne dla osób chcących inwestować na Ukrainie. 
(Prezentowane treści są przygotowane przez zewnętrzne podmioty, PFR nie odpowiada za ich treść i zawartość).

Aktualności

Warunki RODO

Warunki RODO