← Strona główna Grupy PFR

Oferty pracy w PFR Operacje

Filtruj po:
  • Stanowisko
  • Lokalizacja
  • Spółka
  • Forma zatrudnienia
  • Data ważności
  • Analityk Biznesowy Warszawa PFR Operacje umowa o pracę 21 lipca 2024

    • Lokalizacja Warszawa
    • Spółka PFR Operacje
    • Forma zatrudnienia umowa o pracę
    • Data ważności 21 lipca 2024

    Twój zakres obowiązków:

    • zbieranie, analiza i dokumentowanie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych dotyczących projektu lub systemu informatycznego,
    • rozmowy z użytkownikami biznesowymi, zarządem oraz innymi interesariuszami w celu zrozumienia ich potrzeb,
    • tworzenie modeli procesów biznesowych, diagramów przepływów pracy i innych narzędzi graficznych w celu zobrazowania  i zrozumienia struktury działań biznesowych,
    • przygotowywanie szczegółowych specyfikacji wymagań opisujących, jak projekt lub system powinien działać, dokumentowanie funkcji, interfejsów, przypadków użycia i innych aspektów,
    • zarządzanie wymaganiami, czuwanie nad pojawiającymi się zmianami w projekcie oraz oczekiwaniami ze strony biznesu,
    • przekazywanie szczegółowych informacji technicznych zespołowi programistycznemu i współpraca z nimi w celu zapewnienia właściwego wdrożenia wymagań,
    • identyfikacja problemów i wyzwań związanych z wymaganiami oraz proponowanie rozwiązań, które są zarówno technicznie wykonalne, jak i odpowiednie z perspektywy biznesowej,
    • współpraca z zespołem testowym w celu zapewnienia, że implementacja spełnia postawione wymagania, pomaganie w identyfikacji przypadków testowych i scenariuszy testowych,
    • udzielanie wsparcia użytkownikom biznesowym podczas testów akceptacyjnych, dostarczając odpowiedzi na pytania i rozwiązując ewentualne problemy,
    • dostarczanie wskazówek i sugestii dotyczących potencjalnych ulepszeń lub nowych funkcji, które mogą przyczynić się do osiągnięcia celów biznesowych,
    • przygotowywanie raportów, prezentacji i dokumentacji dla różnych zainteresowanych stron, w tym dla zarządu i zespołu projektowego,
    • dbałość o aktualność i dokładność dokumentacji związanej z wymaganiami i procesem analizy.

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie związane z obszarem IT, informatyką, zarządzaniem projektami lub pokrewnymi dziedzinami pomagające w zrozumieniu technologii informatycznych oraz procesów bizn­­esowych,
    • wiedza z zakresu systemów informatycznych oraz umiejętność analizy w zakresie projektowanych rozwiązań IT z uwzględnieniem wymagań biznesowych,
    • znajomość narzędzi i technologii wspierających proces analizy i zarządzania wymaganiami (np. narzędzia do modelowania procesów, diagramów UML, systemy do zarządzania projektami),
    • znajomość najnowszych trendów i rozwiązań technologicznych w branży IT oraz podstawowych koncepcji bezpieczeństwa IT,
    • umiejętność tworzenia dokumentacji oraz prezentowania projektów,
    • znajomość zagadnień związanych z integracją systemów,
    • znajomość metodyk projektowych, narzędzi do zarządzania projektami,
    • umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z różnymi interesariuszami, w tym zespołem IT, użytkownikami biznesowymi i menedżerami,
    • samodzielność i dobra organizacja pracy,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczna/projektową.

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • udokumentowane umiejętności analityczne, umożliwiające samodzielne przeprowadzenie analizy wymagań biznesowych  i technicznych,
    • doświadczenie w pracy z chmurą, np. Azure, AWS, Google Cloud,
    • doświadczenie w pracy ze zwinnymi metodykami projektowymi.

    Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

    • umowę o pracę,
    • system premiowy,
    • pakiety prywatnej opieki medycznej,
    • ubezpieczenie na życie,
    • dodatkowe wpłaty pracodawcy do PPK,
    • system kafeteryjny myBenefit (w tym karty multisport),
    • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego (w tym platformy szkoleniowe),
    • inicjatywy sportowe w ramach Grupy PFR,
    • praca hybrydowa,
    • interesującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji.

    Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesłanie aplikacji na adres: [email protected]

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę o następującej treści :

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PFR Operacje Sp. z o.o. ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, moich danych osobowych zawartych

    w niniejszej aplikacji  w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    Dodatkowo można dołączyć klauzulę do celów przyszłych rekrutacji o następującej treści:

    w niniejszej aplikacji  w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Warunki RODO