Nowy bezpłatny kurs online na startup.pfr.pl! Dowiedz się „Jak założyć własną firmę”?

PFR S.A.
Nowy bezpłatny kurs online na startup.pfr.pl! Dowiedz się „Jak założyć własną firmę”?

Na stronie startup.pfr.pl pojawił się nowy, jak zawsze bezpłatny, kurs online – „Jak założyć własną firmę. Wszystko, czego potrzebujesz wiedzieć, aby rozpocząć własną działalność”. Powstał on z myślą o wszystkich osobach, które choć mają świetny pomysł na produkt i chcą założyć własną firmę, nie wiedzą, od czego zacząć lub są zaniepokojone kwestiami formalnymi.   

Kurs „Jak założyć własną firmę.” to kompendium wiedzy, po którą sięgnąć powinien każdy początkujący przedsiębiorca i start-upowiec – niezależnie od tego, czy dopiero myśli o rozpoczęciu własnego biznesu, czy też ma wypracowany model biznesowy i zebrany zespół założycielski, czy może jego produkt wszedł już na rynek. Z kursu „Jak założyć własną firmę. Wszystko, czego potrzebujesz wiedzieć, aby rozpocząć własną działalność." można zaczerpnąć wiedzę o kwestiach fundamentalnych, np. jaki rodzaj działalności gospodarczej wybrać i jak zarejestrować spółkę.  

Kolejną ważną kwestią poruszaną w ramach materiałów e-learningowych jest księgowość, podatki i ZUS. Nawet jeśli przedsiębiorca planuje oddać prowadzenie rachunkowości swojej spółki w ręce firmy zewnętrznej, usystematyzowana wiedza w tym zakresie jest niezbędna dla rozumienia stanu finansów przedsięwzięcia.

W planie kursu znajdują się także lekcje dotyczące tego, jak uregulować relacje wewnątrz firmy i które produkty obejmuje ochrona własności intelektualnej. Poruszona jest także ważna kwestia ochrony danych osobowych klientów. Podpowiada on, w jaki sposób zawierać umowy handlowe i dopełnić formalności przy tworzeniu i zarządzaniu stroną internetową lub aplikacją.  

Kurs jest dostępny dla każdego – wystarczy jedynie zalogować się i zarezerwować na jego przeprowadzenie ok. 3 godzin. Nie trzeba kończyć całego szkolenia od razu - można do niego wracać w dowolnym momencie i robić krok po kroku! W łatwym odbiorze zagadnień pomaga forma kursu, którego podstawą są nagrania wideo. Lekcje i materiały dodatkowe zostały przygotowane przez najlepszych ekspertów z inFakt, Kulicki Kancelaria, Lookreatywni Law for Creatives i ThinkLegal.  

Dodatkowym atutem kursów dostępnych na startup.pfr.pl jest możliwość otrzymania certyfikatu potwierdzającego zdobyte umiejętności - po zdaniu egzaminu końcowego. Nie na miejscu są jednak nerwy – to nie matura! W tym przypadku każdy dysponuje nieograniczonym czasem na zaliczenie testu oraz dowolną liczbę podejść. 

Przypominamy także o naszych pozostałych materiałach e-learningowych – niedawno uruchomiliśmy kurs Chmury Krajowej „Chmura w biznesie”, który pokazuje możliwości związane z zastosowaniem tej technologii w firmie oraz przeprowadzi użytkownika przez podstawowe pojęcia z nią związane. Czekają na Ciebie również kurs „Lean Canvas” oraz „Jak pozyskać finansowanie na rozwój firmy?”.

PFR S.A.
Poprzedni artykuł
BGK wdraża gwarancje leasingu
PFR prezentuje poradnik dla przedsiębiorców, dotyczący umów najmu i dzierżawy w dużych obiektach handlowych
Następny

Zainteresują Cię również

Warunki RODO

Warunki RODO