TARCZA FINANSOWA PFR JEST CZĘŚCIĄ PROGRAMU TARCZA ANTYKRYZYSOWA

Polski Fundusz Rozwoju realizuje Tarczę Finansową PFR dla Firm i Pracowników - program pomocowy w ramach Tarczy Antykryzysowej, w którym 348 tys. mikrofirm (zatrudniających co najmniej 1 pracownika) oraz małych, średnich firm otrzymało częściowo bezzwrotne subwencje finansowe na łączną kwotę prawie 61 mld zł.

Z programu Tarcza Finansowa PFR 1.0 dla mikro, małych i średnich firm skorzystało ponad 347 tys. przedsiębiorstw z całej Polski, zatrudniających ponad 3,2 mln pracowników. Otrzymały one wsparcie w postaci subwencji finansowych na łączną kwotę 60,5 mld zł. 

W obliczu 2 fali pandemii rząd i PFR przygotowały Tarczę Finansową 2.0. To program wsparcia finansowego o wartości  1 3000 000 000 zł w postaci subwencji umarzalnych nawet do 100% dla firm z ponad 50 branż, które musiały ograniczyć lub zamknąć działalność ze względu na Covid-19. 

Tarcza Finansowa PFR

Poznaj pakiet wsparcia oferowany przez spółki z Grupy PFR:

 

Tarcza Antykryzysowa to dziesiątki konkretnych rozwiązań dla pracowników, pracodawców, mikro, małych, średnich i dużych firm. Szczegółowe informacje na temat Tarczy Antykryzysowej dostępne są na specjalnej stronie rządowej.

Przejdź na Serwis Rzeczypospolitej Polskiej

 

Warunki RODO

Warunki RODO