TARCZA FINANSOWA PFR JEST CZĘŚCIĄ PROGRAMU TARCZA ANTYKRYZYSOWA

Polski Fundusz Rozwoju realizuje Tarczę Finansową PFR dla Firm i Pracowników - program pomocowy w ramach Tarczy Antykryzysowej, w którym 348 tys. mikrofirm (zatrudniających co najmniej 1 pracownika) oraz małych, średnich firm otrzymało częściowo bezzwrotne subwencje finansowe na łączną kwotę prawie 61 mld zł.

Tarcza Finansowa to program działający w ramach Tarczy Antykryzysowej, zrealizowany przez Polski Fundusz Rozwoju. Jego celem była pomoc dla firm i pracowników w trudnym okresie pandemii COVID-19. Działania wspierające polską gospodarkę podczas walki z koronawirusem obejmowały:

 

 

Tarczę Finansową 1.0 

program dla mikro, małych i średnich firm, z którego skorzystało ponad 347 tys. przedsiębiorstw z całej Polski, zatrudniających ponad 3,2, mln pracowników.
 

Tarczę Finansową 2.0 

program wsparcia finansowego w toku, którego za pośrednictwem banków wypłacono 7 133 281 285 zł.
 

Tarczę dla Dużych Firm 

indywidualnie ustalane finansowanie kapitałowe, płynnościowe lub preferencyjne obsługiwane bezpośrednio przez PFR.

 

W programie Tarczy Finansowej wzięło udział 348 tys. mikrofirm (zatrudniających co najmniej 1 pracownika) oraz małych, średnich firm, które otrzymały częściowo bezzwrotne subwencje finansowe na łączną kwotę prawie 61 mld zł.

Po więcej informacji o Tarczy Finansowej zapraszamy na strony:

Poznaj pakiet wsparcia oferowany przez spółki z Grupy PFR:

 

Tarcza Antykryzysowa to dziesiątki konkretnych rozwiązań dla pracowników, pracodawców, mikro, małych, średnich i dużych firm. Szczegółowe informacje na temat Tarczy Antykryzysowej dostępne są na specjalnej stronie rządowej.

Przejdź na Serwis Rzeczypospolitej Polskiej

 

Warunki RODO

Warunki RODO