Przedsiębiorstwo innowacyjne, czyli jakie? Weź udział w badaniu BCC.

PFR S.A.
news-grupa-19.04.2024

Business Centre Club wraz z partnerami: firmą doradczą Crido oraz startupem Innciate prowadzi Badanie Innowacyjności Przedsiębiorstw, którego celem jest ocena poziomu innowacyjności polskich przedsiębiorstw zatrudniających powyżej 50. osób oraz wskazanie czynników wpływających na ich rozwój. Na podstawie wyników badania powstanie obszerny raport, którego premiera odbędzie się jeszcze przed wakacjami. PFR został patronem tego badania.

Weź udział w badaniu

Innowacyjność to dziś jedno z ważniejszych pojęć w świecie biznesu, ponieważ to właśnie ona determinuje konkurencyjność oraz rozwój przedsiębiorstw w niezmiernie szybko zmieniających się realiach rynkowych. 

Wiedza i kompetencje przedsiębiorstw oraz będące efektem ich stosowania i rozwoju innowacje są obecnie źródłem długookresowej przewagi konkurencyjnej na rynkach oraz wyznacznikiem ekonomicznego powodzenia. W ramach naszego badania chcemy zbadać potencjał i plany przedsiębiorstw związane z innowacyjnością. Efektem naszej analizy będzie raport na temat stanu i perspektyw innowacyjności przedsiębiorstw w Polsce.

– mówi dr Jacek Goliszewski, prezes Business Centre Club.


Raport będzie dostępny na stronie www.bcc.org.pl

Jeśli szukasz materiałów dotyczących cyfryzacji, wejdź na stronę Cyfrowa Wyprawka dla Firm, zawierającą kompendium wiedzy o cyfryzacji dla Twojej firmy przygotowaną przez ekspertów PFR.

Business Centre Club to największa w kraju ustawowa organizacja indywidualnych pracodawców. Członkowie Klubu zatrudniają ponad 400 tys. pracowników, przychody firm to ponad 200 miliardów złotych, a siedziby rozlokowane są w 250 miastach. Na terenie Polski działają 22 loże regionalne. Do BCC należą przedstawiciele wszystkich branż, międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, uczelnie wyższe, koncerny wydawnicze i znane kancelarie prawne. Członkami BCC – klubu przedsiębiorców są także prawnicy, dziennikarze, naukowcy, wydawcy, lekarze, wojskowi i studenci. 

BCC Startups to prestiżowy klub kierowany do innowacyjnych przedsiębiorców i startupów, oferujący lukratywne możliwości w kluczowych obszarach rozwoju biznesu. Klub ten stanowi elitarne środowisko, które skupia się na otwieraniu nie tylko przestrzeni do współpracy, ale także na strategicznym prowadzeniu startupów ku sukcesowi.

PFR S.A.
Poprzedni artykuł
Startuje nabór do konkursu „Granty na Eurogranty – oferta dla przedsiębiorców”
Podmioty z Bazy Usług Rozwojowych mogą otrzymać wsparcie w ramach trwającego naboru „Usługi Rozwojowe 4.0”
Następny

Zainteresują Cię również

Warunki RODO

Warunki RODO