podcast

Podcast Pionierów – dowiedz się, jak rozwijać technologiczny start-up dzięki rozmowom z ekspertami

PFR S.A.
podcast-pionierow-startuppfrpl-okladka

Szkoła Pionierów PFR to program edukacyjny skierowany do początkujących wizjonerów i przedsiębiorców technologicznych. W trakcie programu uczestnicy tworzą zespoły i biorą udział w profesjonalnych warsztatach z udziałem czołowych ekspertów i doświadczonych start-uperów, którzy dzielą się z nimi swoją wiedzą biznesową i spostrzeżeniami.

W Podcaście Pionierów przedsiębiorcy, związani ze Szkołą Pionierów, lub po prostu ważni dla start-upowego ekosystemu podzielą się wiedzą ze słuchaczami, którzy sami zastanawiają się nad tym, jak rozwijać swój biznes.

Za nami już trzy pierwsze odcinki:

  • Jak tworzyć innowacje z wykorzystaniem metody Design Thinking opowiada Paweł Huras, Starszy Specjalista w Departamencie Rozwoju Innowacji PFR, moderator Design Thinking, prowadzący kursy m.in. w ramach Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, czy Szkoły Pionierów PFR oraz warsztaty DT dla administracji centralnej, startupów i przedstawicieli biznesu.
     
  • Jak podzielić role i obowiązki w zespole mówi Róża Szafranek, CEO start-upu HR Hints, wcześniej pracowująca jako HR Business Partner i HR manager w korporacjach, jak również wykładowca psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także autorka kursu „Skuteczny Rekruter IT”.
     
  • Jak finansować start-up, czy z własnej kieszeni czy z portfela VC porozmawialiśmy z Marcinem Tchórzewskim, CEO i twórcą pierwszej polskiej szkoły programowania Coders Lab, którą z powodzeniem rozwija od 2013 roku, aniołem biznesu nagrodzonym tytułem “Debiutant Roku” w konkursie Business Angel of the Year 2020, laureatem Aulera i mentorem Szkoły Pionierów PFR.

Kolejne odcinki podcastu ukazują się co drugi czwartek, a usłyszymy kolejnych świetnych gości – m.in. marketera Pawła Tkaczyka, designerkę Weronikę Rochacką-Gagliardi, czy dr. Macieja Krausa partnera w Movens Capital. 

Podcastu posłuchasz na Spotify, YouTube i portalu startup.pfr.pl.

Sukces jest wypadkową kilku czynników. To nie jest tak, że ktoś się rodzi geniuszem. Patrząc na biografie ludzi sukcesu widzimy przede wszystkim ciężką pracę, ale także to, że te osoby eksperymentowały i się nie poddawały

- mówił w pierwszym odcinku Paweł Huras.

Mamy nadzieję, że nasz podcast pomoże nowym technologicznym przedsiębiorcom osiągnąć sukces.
 

PFR S.A.
Poprzedni artykuł
BGK szuka studentów i absolwentów do programu praktyk w ramach #LetniaAkademiaBGK!
Rusza nabór wniosków do konkursu „Internacjonalizacja MŚP”
Następny

Zainteresują Cię również

Warunki RODO

Warunki RODO