infoweek

Drugi cykl tygodnia informacyjnego PFR InfoWeek

PFR S.A.
Drugi cykl tygodnia informacyjnego PFR InfoWeek

W dniach 24-28 maja odbędzie się drugi cykl tygodnia informacyjnego PFR InfoWeek, podczas którego zaprezentowane zostaną kluczowe instrumenty inwestycyjne w Grupie PFR. Wydarzenie skierowane jest do dużych firm, banków, inwestorów, doradców finansowych, doradców prawnych oraz przedstawicieli samorządów. 

Celem spotkań InfoWeek jest przedstawienie szerokiej oferty inwestycyjnej Grupy PFR, w zależności od celu jej przeznaczenia. Webinaria są także okazją do poznania ekspertów odpowiedzialnych za poszczególne obszary inwestycyjne oraz zadania indywidualnych pytań. 

Podczas InfoWeeku ofertę prezentować będą spółki z Grupy PFR. Kolejno przestawiać będą: PFR Green Hub ofertę dla transformacji energetycznej, PFR S.A. ofertę inwestycji bezpośrednich dla dużych przedsiębiorstw i projekty infrastrukturalne, PFR Ventures ofertę dla funduszy inwestycyjnych oraz PFR TFI, przedstawi tematykę Funduszu Ekspansji Zagranicznej - współfinansowanie inwestycji zagranicznych. Wszystkie spotkania odbędą się w formule on-line, a każde z nich potrwa maksymalnie 1 godzinę.

Zainteresowani programem mają możliwość wyboru bloków tematycznych i rejestracji na spotkania, które bezpośrednio odpowiadają ich zainteresowaniom i obszarom działania. Udział w webinariach jest bezpłatny i wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Firmy zainteresowane udziałem prosimy o zgłaszanie się pod linkiem do 27 maja 2021.

W trakcie InfoWeeku przedstawiony zostanie wachlarz możliwości, z których mogą skorzystać przedsiębiorstwa i samorządy, które potrzebują bodźca do rozwoju, transformacji energetycznej, a także wejścia na nowe rynki z pomocą oferty Grupy PFR.

Wybierz bloki tematyczne, które Cię interesują i zarejestruj się!

Zarejestruj się

 

PFR S.A.
Poprzedni artykuł
Zdobądź nowe rynki z PAIH! Rusza kolejna edycja naboru wniosków do Polskich Mostów Technologicznych
Jak innowacje wpływają na rozwój polskich miast?
Następny

Zainteresują Cię również

Warunki RODO

Warunki RODO