Jak skorzystać ze wsparcia Agencji Rozwoju Przemysłu? Instrumenty finansowe dla MŚP w ramach Tarczy Antykryzysowej - czwarty webinar

ARP S.A.
Jak skorzystać ze wsparcia Agencji Rozwoju Przemysłu? Instrumenty finansowe dla MŚP w ramach Tarczy Antykryzysowej - czwarty webinar

ARP S.A. w ramach obchodów 30-lecia działalności otwiera drugi cykl webinariów prezentujących ofertę finansową dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Czwarty webinar z cyklu odbędzie się 04 marca 2021 roku o godz. 11:00 i skierowany będzie do przedsiębiorców działających na obszarze województwa mazowieckiego i łódzkiego. Wydarzenie będzie poświęcone instrumentom wsparcia finansowego dla małych i średnich przedsiębiorców oferowanym przez Agencję Rozwoju Przemysłu w ramach Tarczy Antykryzysowej. 

Podczas webinarium uczestnicy dowiedzą się:

 1. Jak ARP wspiera przedsiębiorców w ramach kompleksowej strategii finansowania;
 2. Jakie są szczegóły oferty ARP S.A. skierowanej do przedsiębiorców dotkniętych negatywnymi skutkami pandemii COVID-19, w tym:
  • pożyczki obrotowej na finansowanie deficytu w kapitale obrotowym;
  • pożyczki obrotowej finansującej wypłatę wynagrodzeń w sektorze MŚP;
  • leasingu operacyjnego z karencją w spłacie dla klientów MŚP, którzy wykorzystują samochody ciężarowe czy autokary w swojej działalności gospodarczej;
  • leasingu operacyjnego maszyn i urządzeń #Maszyneria;
  • programu wsparcia dla przedsiębiorców sektora autobusowych przewozów pasażerskich, z przeznaczeniem na spłatę rat leasingowych finansowania zaciągniętego w komercyjnych firmach leasingowych.
 3. Jak w szybki i łatwy sposób, bez wychodzenia z domu, można skorzystać z modułu do składania wniosków online za pomocą Portalu Klienta ARP.

Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi. 

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium.

O kolejnych wydarzeniach będziemy informować na stronie www.arp.pl, www.pfr.pl, oraz w naszych mediach społecznościowych.

Do zobaczenia!

ARP S.A.
Poprzedni artykuł
Webinarium PAIH: Preferencyjne reguły pochodzenia w umowach o wolnym handlu
Webinarium PAIH: Warsaw-Chicago Innovation Bridge
Następny

Zainteresują Cię również

Warunki RODO

Warunki RODO