Jak skorzystać ze wsparcia Agencji Rozwoju Przemysłu? Instrumenty finansowe dla MŚP w ramach Tarczy Antykryzysowej. Drugie webinarium

ARP S.A.
Jak skorzystać ze wsparcia Agencji Rozwoju Przemysłu? Instrumenty finansowe dla MŚP w ramach Tarczy Antykryzysowej. Drugie webinarium

ARP S.A. w ramach obchodów 30-lecia działalności otwiera drugi cykl webinariów prezentujących ofertę finansową dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Drugi z cyklu webinariów odbędzie się 19 lutego 2021 roku o godz. 11:00 i skierowany będzie do przedsiębiorców działających na obszarze województwa wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i lubuskiego. Wydarzenie będzie poświęcone instrumentom wsparcia finansowego dla małych i średnich przedsiębiorców oferowanym przez Agencję Rozwoju Przemysłu w ramach Tarczy Antykryzysowej. 

Podczas webinarium uczestnicy dowiedzą się:

 1. Jak ARP wspiera przedsiębiorców w ramach kompleksowej strategii finansowania;
 2. Jakie są szczegóły oferty ARP S.A. skierowanej do przedsiębiorców dotkniętych negatywnymi skutkami pandemii COVID-19, w tym:
  * pożyczki obrotowej na finansowanie deficytu w kapitale obrotowym;
  * pożyczki obrotowej finansującej wypłatę wynagrodzeń w sektorze MŚP
  * leasingu operacyjnego z karencją w spłacie dla klientów MŚP, którzy wykorzystują samochody ciężarowe czy autokary w swojej działalności gospodarczej;
  * leasingu operacyjnego maszyn i urządzeń #Maszyneria;
  * programu wsparcia dla przedsiębiorców sektora autobusowych przewozów pasażerskich, z przeznaczeniem na spłatę rat leasingowych finansowania zaciągniętego w komercyjnych firmach leasingowych.
 3. Jak w szybki i łatwy sposób, bez wychodzenia z domu, można skorzystać z modułu do składania wniosków online za pomocą Portalu Klienta ARP.

Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi. 

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium.

O kolejnych wydarzeniach będziemy informować na stronie www.arp.pl, www.pfr.pl, oraz w naszych mediach społecznościowych.

Do zobaczenia!

ARP S.A.
Poprzedni artykuł
Jak skorzystać ze wsparcia Agencji Rozwoju Przemysłu? Instrumenty finansowe dla MŚP w ramach Tarczy Antykryzysowej - trzeci webinar
KUKE Finance rośnie pomimo pandemii
Następny

Zainteresują Cię również

Warunki RODO

Warunki RODO