Meble

Meble od polskich producentów ze zniżkami dla najemców

PFR Nieruchomości logo
PFR Nieruchomości -meble-BRW2

Spółka PFR Nieruchomości realizująca rynkową część rządowego programu mieszkaniowego zawarła umowy z trzema polskim producentami mebli. Dzięki współpracy z firmami Forte, Szynaka Meble i BRW przyszli i obecni najemcy mieszkań będą mogli liczyć na zniżki przy zakupach mebli.

Ze zniżek na meble mogą skorzystać osoby, które zawarły umowę najmu mieszkania w inwestycji zarządzanej przez spółkę PFR Nieruchomości. Rabaty są skierowane zarówno do obecnych najemców inwestycji oddanych w ostatnich latach, czyli osiedli w Białej Podlaskiej, Wałbrzychu czy Gdyni jak również ci, którzy dopiero wprowadzają się do swoich mieszkań w Dębicy, Świdniku czy na osiedlu Nowy Nikiszowiec.

Mieszkania, które oferujemy naszym najemcom są praktycznie gotowe do wprowadzenia się. Nasi najemcy nie muszą inwestować w ich wykończenie. Oferujemy wyposażone w biały montaż łazienki, kuchnie gotowe do wniesienia mebli i sprzętu AGD. Pokoje mają pomalowane ściany, panele na podłogach i drzwi wewnętrzne. Jedyne co musi zrobić nasz najemca to urządzić się po swojemu, czyli wyposażyć mieszkanie w meble i sprzęty. Chcemy, by mógł to zrobić na preferencyjnych warunkach u polskich producentów

– podkreśla Krystyna Wąchała – Malik,
członek zarządu PFR Nieruchomości S.A.

Najemcy mieszkań mogą liczyć na rabaty od 15 % do 20 % procent w zależności od wartości zamówienia oraz asortymentu.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad korzystania ze zniżek znajdują się na stronach internetowych poszczególnych inwestycji.


www.mplus.pl
www.nieruchomosci.pfr.pl

PFR Nieruchomości logo
Poprzedni artykuł
Pierwsze wizualizacje osiedla w Lublinie już dostępne!
213 wniosków po 40 minutach! Ruszył nabór w Nowym Targu!
Następny

Zainteresują Cię również

Warunki RODO

Warunki RODO