biuletyn PPK

Możesz już pobrać pierwszy numer biuletynu o PPK

PFR_Portal_SVG
Biuletyn_PPK_numer1

PFR Portal PPK zaprasza do zapoznanie się z pierwszym wydaniem comiesięcznego Biuletynu Pracowniczych Planów Kapitałowych, zawierającego aktualne informacje o tym programie z Ewidencji PPK, m.in. o partycypacji, wartości zgromadzonych środków oraz o tym, kto najchętniej oszczędza w programie.

W biuletynie znajdują się też artykuły, analizy i komentarze dotyczące systemu zabezpieczenia społecznego w Polsce i PPK, a także informacje o podobnych do PPK programach zagranicznych. W pierwszym numerze można przeczytać m.in. wywiad z Sedą Peksevim, założycielką i dyrektorką Pensión Research & Consulting, o tym, dlaczego autozapis jest najlepszym rozwiązaniem dla systemów długoterminowego oszczędzania oraz artykuł doktora nauk ekonomicznych Wojciecha Nagela pt. Stopa zastąpienia, adekwatność emerytalna i oszczędzanie w PPK.

Biuletyn jest źródłem informacji o PPK dla wszystkich zainteresowanych tym programem, w tym m.in. dziennikarzy, analityków, osób interesujących się programami długoterminowego oszczędzania, przedstawicieli instytucji zajmujących się szeroko rozumianym systemem zabezpieczenia społecznego w Polsce oraz wszystkich pracodawców i pracowników. Zapraszamy do lektury!

Biuletyn można pobrać tutaj.

PFR_Portal_SVG
Poprzedni artykuł
PARP prezentuje kolejny raport dotyczący rynku pracy. Sytuacja w Polsce lepsza z miesiąca na miesiąc
Webinarium PAIH: Warsztat - Gra w eksperta. Certyfikacja towarów w Rosji
Następny

Zainteresują Cię również

Warunki RODO

Warunki RODO