Nowy bezpłatny kurs online „Chmura w biznesie”

PFR S.A.
Nowy bezpłatny kurs online „Chmura w biznesie”

Oferta dostępnych na stronie startup.pfr.pl kursów online poszerzyła się o kolejny - „Chmura w biznesie”. Wyjaśni on przedsiębiorcom możliwości związane z zastosowaniem tej technologii w firmie oraz przeprowadzi ich przez podstawowe pojęcia z nią związane. Kurs powstał we współpracy z Chmurą Krajową i dostępny jest bezpłatnie.

Kurs ma przede wszystkim nauczyć użytkowników, w jaki sposób technologia chmurowa wspiera rozwój biznesu i jakie są jej praktyczne zastosowania. Może ona wpłynąć m.in. na usprawnienie i bezpieczeństwo danych podczas pracy zdalnej, ale też na… oszczędzanie energii elektrycznej!

Jak wskazują eksperci Chmury Krajowej, którzy prowadzą nasz kurs, dzięki chmurze, nawet tradycyjne sektory gospodarki mogą przenieść się do świata cyfrowego i zdecydowanie przyspieszyć tempo swojego rozwoju.

Kurs składa się z 9 lekcji, a każda z nich zakończona jest krótkim testem potwierdzającym zdobytą przez uczestnika wiedzę. Szacowany czas potrzebny na jego ukończenie to 90 minut. Do uczestnictwa w szkoleniu wystarczy założyć konto na startup.pfr.pl i zalogować się na stronę. Dodatkowym atutem kursu jest możliwość otrzymania certyfikatu potwierdzającego zdobyte umiejętności - po zdaniu egzaminu końcowego. Firma uczestnicząca w kursie może zdobyć także nawet 12 tys USD w formie kredytów na platformie Google Cloud, żeby samodzielnie przetestować rozwiązania chmurowe!

Więcej informacji pod tym linkiem.

PFR S.A.
Poprzedni artykuł
PFR wykłada 110 mln zł na kolejne VC
Webinarium PAIH: Sektor FMCG w Mongolii - szanse dla polskich firm
Następny

Zainteresują Cię również

Warunki RODO

Warunki RODO