PARP zaprasza na spotkania regionalne dla przedsiębiorców. Kolejne 24 maja we Wrocławiu

PARP
spotkania-regionalne-PARP

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza przedsiębiorców z całej Polski do udziału w cyklu spotkań regionalnych pt. „Rozwijaj się z funduszami europejskimi. Nowe programy dla przedsiębiorców”. Podczas spotkań właściciele firm dowiedzą się, z jakiego wsparcia będą mogli skorzystać w ramach Funduszy Europejskich 2021-2027. 

Od marca do listopada 2023 r. PARP organizuje bezpłatne spotkania informacyjne dla przedsiębiorców, które odbędą się łącznie w 16 miastach Polski. Uczestnicy dowiedzą się, jak mogą skutecznie – przy wsparciu Funduszy Europejskich – rozwinąć swoją firmę. Doświadczeni praktycy opowiedzą o nowych programach realizowanych przez PARP, przybliżą warunki i możliwości udziału w wybranych projektach i konkursach realizowanych z Funduszy Europejskich 2021-2027.

Szanowni Państwo, ruszyły programy z nowej perspektywy finansowej. Środki z Unii Europejskiej przeznaczone są dla przedsiębiorców, którzy chcą wdrażać innowacyjne rozwiązania w swoich firmach. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości stawia przedsiębiorców zawsze na pierwszym miejscu. I dlatego zapraszamy na spotkania realizowane przez Agencję. Eksperci PARP na tych wydarzeniach będą mogli przekazać informacje: jak aplikować, jak realizować i jak pozyskiwać środki z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

– podkreśla prezes PARP Dariusz Budrowski

Spotkania odbywają się zarówno w formie stacjonarnej, jak i transmisji online. Na spotkania stacjonarne obowiązuje rejestracja, a liczba miejsc jest ograniczona.  Na miejscu każdego spotkania będą dostępni eksperci PARP.

Kolejne spotkanie w ramach cyklu odbędzie się już  24 maja we Wrocławiu. Wezmą w nim udział m. in.: Marcin Seniuk, dyrektor Departamentu Rozwoju Startupów; Arkadiusz Lewicki, dyrektor, Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej.

Podczas spotkania przybliżone zostaną nabory realizowane w ramach Funduszy Europejskich 2021-2027, takie jak „Ścieżka SMART”. Przedsiębiorcy dowiedzą się także o Funduszach Europejskich dla startupów.
Będą z nami przedstawiciele Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich (PIFE) z Dolnego Śląska oraz Enterprise Europe Network (EEN).

Zapisy na spotkanie i agenda na stronie.

Harmonogram spotkań:

  • 6 września 2023 r. – Radom
  • 13 września 2023 r. – Gdańsk
  • 20 września 2023 r. – Poznań
  • 27 września 2023 r. – Rzeszów 
  • 4 października 2023 r. – Szczecin
  • 11 października 2023 r. – Kielce
  • 25 października 2023 r. – Katowice
  • 8 listopada 2023 r. – Lublin
  • 15 listopada 2023 r. – Łódź 

Terminy poszczególnych spotkań mogę ulec zmianie. Zachęcamy do śledzenia informacji na bieżąco na stronie internetowej PARP.

Więcej informacji o cyklu spotkań regionalnych.

PARP
Poprzedni artykuł
Współpraca nauki z biznesem
Webinarium PAIH: Szanse i bariery handlu z Algierią
Następny

Zainteresują Cię również

Warunki RODO

Warunki RODO