PARP zaprasza na spotkanie online na temat pomocy przedsiębiorcom w kryzysie

PARP
Grafika Wsparcie państwa dla firm w kryzysie.

„Wsparcie państwa dla firm w kryzysie. Polityka Nowej Szansy i Dyrektywa restrukturyzacyjna” to temat webinaru, który odbędzie się w czwartek 25 listopada 2021 r. o godzinie 13:00. Specjaliści przedstawią rozwiązania prawne i instytucjonalne dla przedsiębiorstw, które znajdują się w trudnej sytuacji.

Webinarium online jest organizowane przez Biuro Regionalne Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w Poznaniu. W spotkaniu wezmą udział: Mecenas Patryk Filipiak, Mecenas Piotr Zimmerman, syndyk i psycholog Piotr Paweł Wydrzyński, Magdalena Urbaniak, Specjalista ds. informacji o Systemie Wczesnego Ostrzegania w Biurze Regionalnym PARP w Poznaniu oraz Magdalena Hilszer, Dyrektor Biura Regionalnego PARP w Poznaniu.

Podczas wydarzenia specjaliści zgłębią zagadnienie zapobiegania sytuacjom kryzysowym oraz pomocy firmom w przejściowych trudnościach. Poruszony zostanie również temat przeciwdziałania przedwczesnej upadłości i likwidacji przedsiębiorstwa. Eksperci zaproponują rozwiązania prawne służące realnej pomocy biznesom. Dodatkowym celem webinaru jest promowanie wsparcia mentoringowego i społecznego.

Chcemy pokazać przedsiębiorcom, że mogą liczyć na wsparcie instytucji państwowych w trudnych sytuacjach. Istnieje wiele możliwości realnej pomocy, którą firmy mogą otrzymać. Podczas spotkania online nasi specjaliści podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zapobieganiu i rozwiązywaniu kryzysów

– powiedziała Magdalena Hilszer, Dyrektor Biura Regionalnego PARP w Poznaniu.

Webinarium jest otwarte i nie wymaga rejestracji. Więcej informacji na stronie.

PARP
Poprzedni artykuł
PARP i polskie przedsiębiorstwa na Wystawie Światowej EXPO w Dubaju
Webinarium PAIH: Jak odzyskać prawa do znaku towarowego w Chinach?
Następny

Zainteresują Cię również

Warunki RODO

Warunki RODO