Rusza nowa tura bezpłatnych szkoleń PPK dla pracodawców

PFR_Portal_SVG
Rusza nowa tura bezpłatnych szkoleń PPK dla pracodawców

Od 1 stycznia 2019 roku firmy zatrudniające minimum 50 osób stały się uczestnikiem programu Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK).

Aby wesprzeć przedsiębiorców w procesie wdrożenia PPK, Spółka PFR Portal PPK, będąca ustawowym operatorem portalu mojeppk.pl zaprasza na bezpłatne szkolenia z PPK.

Na szkolenia zapraszamy w szczególności osoby zarządzające przedsiębiorstwem oraz osoby odpowiedzialne za wdrożenie PPK w Państwa firmie (dział HR, kadry). W 2019 roku zespół szkoleniowy PFR zrealizował 1177 szkoleń poświęconych tematyce PPK, dla firm z całego kraju.

Kierowane do szerokiego grona odbiorców, organizowane w całej Polsce. Udział jest bezpłatny. To najlepsza okazja, aby zadać osobiście pytania ekspertowi PPK.

Szkolenie obejmuje dwa panele: szkoleniowy oraz dyskusyjny. Panel szkoleniowy to omówienie najważniejszych punktów ustawy, a panel dyskusyjny to czas na zadawanie pytań przez uczestników szkolenia.

Zapisz się na szkolenie

Konsultacje

PFR Portal PPK zaprasza do konsultacji ze swoimi ekspertami na każdym etapie wdrażania PPK. Prowadzą oni konsultacje pomagające zarówno poznać lepiej program PPK jak i dobrać najlepszy dla pracodawcy zakres działań szkoleniowych. Będą również wsparciem w bieżącej pracy nad wdrożeniem programu.

Zapraszamy do kontaktu:

Pełna oferta szkoleniowa dostępna jest na stronie internetowej.

 

PFR_Portal_SVG
Poprzedni artykuł
PFR, PKL i PZN ruszają z programem PolSKI Mistrz - wsparcie dla młodych narciarzy i snowboardzistów
Finansowanie z Funduszy Norweskich - ruszył nabór dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw
Następny

Zainteresują Cię również

Warunki RODO

Warunki RODO