Zatrudnianie cudzoziemców w firmie – seminarium

PARP
Zatrudnianie cudzoziemców w firmie – seminarium

10 października 2019 r., w Warszawie, odbędzie się seminarium, na którym przedstawione zostaną najważniejsze zagadnienia związane z zatrudnianiem cudzoziemców w polskich firmach.

Opowiemy jak zrobić to zgodnie z prawem, jakich zasad trzeba przestrzegać w kwestiach umów, pozwoleń, podatków czy ubezpieczeń społecznych.

Zapraszamy do udziału w seminarium, które odbędzie się 10 października 2019 r., w Warszawie, w Centrum Biznesowym Ogrodowa 58. Początek spotkania o 10:00, a rejestracja będzie otwarta od 9:30.
Podczas seminarium przedstawione zostaną najważniejsze zagadnienia związane z zatrudnianiem cudzoziemców w polskich firmach. Opowiemy jak zrobić to zgodnie z prawem, jakich zasad trzeba przestrzegać w kwestiach umów, pozwoleń, podatków czy ubezpieczeń społecznych. Przedstawimy również skutki nielegalnego zatrudniania pracowników z zagranicy.

Udział w seminarium jest bezpłatny. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Pierwszeństwo w rekrutacji mają firmy z województw mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. W przypadku dużej liczby zgłoszeń Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników lub ograniczenia liczby przedstawicieli jednej firmy.

Więcej informacji

PARP
Poprzedni artykuł
Strategiczne partnerstwo Operatora Chmury Krajowej i Google dla cyfryzacji polskiej gospodarki
Fundusze VC PFR Ventures podpisały już umowy ze startupami na ponad 100 mln zł
Następny

Zainteresują Cię również

Warunki RODO

Warunki RODO