ARP webinar

Centra Obsługi Przedsiębiorców ARP - Wsparcie finansowe jakie możemy zaoferować lokalnym firmom 14.10.2021

ARP S.A.
Grafika informująca o webinarze odbywającym się 14.10.2021r.

ARP S.A. w ramach obchodów 30-lecia działalności, otwiera trzeci cykl bezpłatnych webinariów prezentujących kompleksową ofertę finansową.

Webinary mają charakter lokalny i skierowane są do przedsiębiorców z sektora MŚP lub prowadzących dużą firmę. Zapraszamy do udziału w webinarze dedykowanym dla województwa, w którym prowadzisz firmę.

Już 14 października 2021 r. (czwartek), o godzinie 11.00, odbędzie się webinar skierowany do przedsiębiorców z województwa dolnośląskiego i opolskiego. Wydarzenie będzie poświęcone prezentacji kompleksowej oferty wsparcia finansowego, oferowanego przez Agencję Rozwoju Przemysłu. 

Podczas webinarium uczestnicy dowiedzą się:

  1. Jak ARP wspiera przedsiębiorców w ramach kompleksowej strategii finansowania,
  2. Jakie są szczegóły oferty ARP S.A. skierowanej do przedsiębiorców dotkniętych negatywnymi skutkami pandemii COVID-19, 
  3. Jak w szybki i łatwy sposób, bez wychodzenia z domu, można skorzystać z modułu do składania wniosków online za pomocą Portalu Klienta ARP.
  4. Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi. 

Link do rejestracji na wydarzenie.

Nasi Prelegenci:

Gospodarzem webinaru będzie Monika Konofał
Dyrektor Centrum Obsługi Przedsiebiorców we Wrocławiu, ARP S.A.

Ekonomistka i Menedżerka z ponad 13 letnią praktyką i doświadczeniem w bankowości biznesowej i korporacyjnej. Ekspert w zakresie zarządzania i finansów. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Odpowiedzialna za rozwój biznesu ARP w regionie dolnośląskim i opolskim oraz kontakty z kluczowymi klientami, instytucjami państwowymi i samorządowymi.

Piotr Paczyński
Dyrektor handlowy, KUKE FINANCE S.A.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku finanse i rachunkowość. Ukończył studia Magisterskie w Wielkiej Brytanii – Nottingham Trent University – Business School oraz Studia MBA na Akademii Leona Koźmińskiego. Ponad 10 letnie doświadczenie w finansowaniu przedsiębiorstw zdobył w międzynarodowych instytucjach.

Rafał Bała
Manager ds. transakcji leasingowych w ARP Leasing 1 Sp. z o.o. 

Specjalista z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w sektorze finansowym. Uczestnik wielu projektów dotyczących finansowania działań przedsiębiorców w jednym z największych polskich banków.

O kolejnych webinarach będziemy sukcesywnie informować na stronie www.arp.pl, www.pfr.pl, oraz w naszych mediach społecznościowych, gdzie będą publikowane linki do rejestracji. Do zobaczenia!

ARP S.A.
Poprzedni artykuł
Webinarium PAIH: Tworzenie i ochrona chińskich odpowiedników znaków towarowych
Raport: 30 lat polskiego eksportu
Następny

Zainteresują Cię również

Warunki RODO

Warunki RODO