Tarcza Antykryzysowa – bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców od PFR

PFR_Portal_SVG
Tarcza Antykryzysowa – bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców od PFR

Grupa PFR rozpoczyna nowy cykl bezpłatnych szkoleń online na temat pakietu antykryzysowego dla przedsiębiorców. Szkolenia będą prowadzone na platformie online przez Ekspertów PFR Portal PPK, którzy opowiedzą, w jaki sposób skorzystać z rozwiązań „Tarczy Antykryzysowej”.

Wprowadzona przez rząd Tarcza Antykryzysowa, czyli zestaw rozwiązań dla pracodawców i pracowników, ma na celu złagodzenie negatywnych skutków gospodarczych wynikających z pandemii koronawirusa. W jaki sposób skorzystać z pomocy państwa? Jakie wnioski złożyć? Jakie są obowiązujące terminy? Na te i inne pytania odpowiedzą trenerzy PPK podczas szkoleń online.

Tarcza Antykryzysowa – zapisy na szkolenie

Webinary są bezpłatne, ale obowiązuje rejestracja. Formularz zgłoszenia dostępny jest na stronie www.pfrportal.pl/tarcza – po otrzymaniu linka do szkolenia należy kliknąć „Dołącz”. Podczas szkolenia będzie możliwość zadawania pytań trenerowi za pomocą czatu.

Tarcza Antykryzysowa w pigułce

PFR Portal PPK przygotował także „Pakiet rozwiązań antykryzysowych w skrócie”, który jest zestawieniem najważniejszych informacji dotyczących rozwiązań zawartych w Tarczy Antykryzysowej. Skrótowa forma ma pomóc przedsiębiorcom w szybkim znalezieniu rozwiązań dopasowanych do potrzeb. „Pakiet rozwiązań antykryzysowych w skrócie” można pobrać ze strony www.mojeppk.pl.

Więcej informacji o szkoleniu online i inicjatywach Tarczy znajduje się na stronie internetowej PFR Portal PPK.

PFR_Portal_SVG
Poprzedni artykuł
Wsparcie firm w czasie kryzysu – rusza cykl webinarów PFR
Antykryzysowa Platforma Rozwiązań Technologicznych dla Samorządów
Następny

Zainteresują Cię również

Warunki RODO

Warunki RODO