Zapytanie musi mieć minimum 3 znaki
Pożyczka

Ułatwienia dla MŚP - indywidualne konsultacje dla przedsiębiorców

PARP
Ułatwienia dla MŚP - indywidualne konsultacje dla przedsiębiorców

Są powszechnym i dobrowolnym systemem długoterminowego oszczędzania dla pracowników.

Zapraszamy przedsiębiorców na indywidualne konsultacje w strefie informacyjnej podczas cyklu Prawo do przedsiębiorczości - małe firmy, wielkie zmiany.

Do dyspozycji przedsiębiorców z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) są eksperci z Ministerstw Przedsiębiorczości i Technologii i Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Enterprise Europe Network, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Banku Gospodarstwa Krajowego i Agencji Rozwoju Przemysłu.

17 października w Katowicach z przedstawicielami biznesu spotka się minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz, w Koninie w spotkaniu weźmie udział  Pełnomocnik Rządu Rządu ds. MŚP A. Możdżanowska, a w Kędzierzynie-Koźlu i Brzegu - wiceminister Marcin Ociepa. W ramach cyklu Prawo do przedsiębiorczości zostało jeszcze 11 spotkań. Uczestnicy poznają ułatwienia dla firm wprowadzone przez Konstytucję Biznesu, zmiany w zakresie prawa podatkowego, zamówień publicznych, a także o ofertę wsparcia dla małych i średnich firm.

Więcej

PARP
Poprzedni Poprzedni
PFR Starter FIZ: Utworzenie nowego funduszu z Arkley Brinc VC
Rekrutacja do Akceleratora Eksportu Branży Meblarskiej przedłużona do 5 listopada
Następny Następny

Zainteresują Cię również

FIS PFR nabył udziały w Spółce WiK w Opolu

PFR

4 grudnia 2019

Wzornictwo jako narzędzie wdrażania innowacji

PARP logo

PARP

3 grudnia 2019

Dotacje z PARP dla firm z kujawsko-pomorskiego

Warunki RODO

Warunki RODO