Podejmij wyzwanie wagi państwowej: ponad 6 mln zł do zdobycia w ramach konkursów GovTech Polska!

PFR S.A.
Podejmij wyzwanie wagi państwowej: ponad 6 mln zł do zdobycia w ramach konkursów GovTech Polska!

Nie boisz się trudnych i ambitnych wyzwań technologicznych? Chcesz mieć realny wpływ na zmianę w sferze publicznej? Właśnie takie wyzwania, bo wagi państwowej, dla Ciebie mamy. Zgłoś się do konkursów GovTech Polska. Pomóż tworzyć innowacje i poprawiać jakość e-usług publicznych.
 

Program GovTech Polska – Aktywuj pomysły!

Program GovTech Polska – Aktywuj pomysły! łączy wszystkich, którzy chcą za pomocą nowoczesnych rozwiązań informatycznych i technologicznych wspólnie rozwiązywać istotne społecznie wyzwania, poprawić warunki życia obywateli czy efektywność działania sfery publicznej.

Govtech Polska - Aktywuj pomysły! to nowoczesne rozwiązania technologiczne i informatyczne tworzone z myślą o jednoczesnym rozwiązywaniu problemów, z jakimi mierzy się sektor publiczny, oraz wspieraniu przedsiębiorców, szczególnie startupów i sektora MŚP.
 

Jak przystąpić do konkursów

Wypełnij formularz i oczekuj na kontakt doradcy, który w prosty sposób dołączy Twoją firmę do programu govtech Polska.
 

Przystąp do konkursów


Na czym to polega?

W programie instytucje publiczne oraz spółki Skarbu Państwa ogłaszają wyzwania do rozwiązania przez innowatorów - małe i średnie firmy specjalizujące się w programowaniu, business intelligence i tworzeniu rozwiązań wykorzystujących big data, uczenie maszynowe czy sztuczną inteligencję. Zamawiający poszukują najlepszych możliwych partnerów do opracowania właściwych rozwiązań. Partnerzy wybierani są w formie konkursów, gdzie liczy się pomysł, żywy kod i jego efektywność, a nie przysłowiowy „papier”, dlatego konkursy nie stawiają żadnych warunków wstępnych, a jedynym wymogiem jest wypełnienie krótkiego zgłoszenia.
 

Co jest poszukiwane w tej edycji konkursu?

Zamawiający w drugiej edycji GovTech Polska poszukują m.in.:

  • systemu do automatycznej weryfikacji rentowności instalacji paneli słonecznych w wybranej nieruchomości; 
  • oprogramowania umożliwiającego prognozowanie popytu i optymalizującego cenę za przejazd pociągiem;
  • narzędzia do identyfikacji mówców na podstawie analizy głosu i obrazów wideo.

Pełne opisy wszystkich wyzwań dostępne są na stronie konkursy.govtech.gov.pl.
 

Konkurs

GovTech Polska wykorzystuje formułę konkursową, która jest alternatywą dla klasycznego postępowania przetargowego oraz sposobem na stworzenie skutecznego modelu pozyskiwania najnowszych technologii dla administracji publicznej oraz spółek Skarbu Państwa. Główną nagrodą w konkursie jest zamówienie publiczne (kontrakt) na nawet kilkaset tysięcy złotych, ale po drodze na najlepszych czekają również nagrody pieniężne.
 

Etapy programu:

PFR S.A.
Poprzedni artykuł
Dzień Polskiego Przemysłu Obronnego z Obszaru IT
Kongres 590: Medical Inventi z Nagrodą Gospodarczą Prezydenta RP
Następny

Zainteresują Cię również

Warunki RODO

Warunki RODO