PPK konferencje wojewódzkie

„PPK blisko Ciebie” – rusza cykl konferencji wojewódzkich

PFR_Portal_SVG
„PPK blisko Ciebie” – rusza cykl konferencji wojewódzkich

Polski Fundusz Rozwoju oraz PFR Portal PPK serdecznie zapraszają na cykl konferencji wojewódzkich  „PPK blisko Ciebie”  dot. funkcjonowania i wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK).

Celem konferencji jest wsparcie przedsiębiorców w procesie wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych. Szczególnie serdecznie zapraszamy reprezentantów firm: właścicieli, kadrę zarządzającą, przedstawicieli działów HR i finansowych, a także media oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką PPK. Konferencja realizowana jest przez PFR oraz PFR Portal PPK we współpracy z Wojewodą. Spotkanie obejmuje prezentację najważniejszych założeń Ustawy o PPK, omówienie zasad wdrożenia programu, a także przedstawienie dotychczasowych doświadczeń pracodawców. Podczas konferencji będzie także możliwość odbycia indywidualnych konsultacji z Ekspertami Regionalnymi PPK.

Wszystkie konferencje wojewódzkie odbędą się we wrześniu. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak obowiązuje rejestracja. Program konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie.

W celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 konferencje będą prowadzone z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i zasad bezpieczeństwa. Przed rejestracją na wydarzenie prosimy o zapoznanie się z naszymi zasadami uczestnictwa w szkoleniach stacjonarnych, które znajdują się na stronie.

PFR_Portal_SVG
Poprzedni artykuł
Edukacja biznesowa do walki z kryzysem – PFR rusza z nową ofertą dla początkujących przedsiębiorców
Innowacje i przedsiębiorczość pomogą rozpędzić polską gospodarkę – ruszyła Szkoła Pionierów PFR
Następny

Zainteresują Cię również

Warunki RODO

Warunki RODO